Apple Watch Series 8 İle Gelecek Kolunuzda!

7 Eylül lansmanının gözde ürünlerinden biri olan Watch Series 8 akıllı saati ile geleceği bileğinizde hissedebileceksiniz.

Apple’ın akıllı saat teknolojisindeki başarısını Watch Series 8 ile daha da iyi bir konumda olduğunu görmek mümkün. Apple yeni ürünü olan Watch Series 8 ile size bambaşka bir hayat sunucak. Watch Series 8 saatine baktığımızda Genel zindelik durumunuz hakkında bilgi veren sıcaklık algılama özelliği. Acil bir durumda yardım almanızı sağlayan Trafik Kazası Algılama. Uykunuzu daha iyi anlamanıza yardımcı olan Uyku Evreleri. Egzersiz yapmanın yepyeni yollarını sunan gelişmiş Antrenman uygulaması. Ve geleceği yansıtan kusursuz güzellikte bir tasarım.

Pürüzsüz. Kusursuz. Eşsiz.

Apple Watch Series 8, büyük ve göz alıcı Hep Açık ekrana sahip. Dar kenarlar, ekran alanını köşelere doğru genişletiyor. Böylece kasanın kıvrımlarıyla zarif bir uyum yakalanıyor.

Hep Açık Retina ekran. Her şey göz önünde, her iş çok kolay.

Detaylı kadranlar, parlak Hep Açık ekran sayesinde bileğiniz aşağıdayken bile çok daha kolay okunuyor ve büyüleyici görünüyor. Büyük ekranda, en sevdiğiniz komplikasyonların tümünü rahatça görebiliyorsunuz. Dokunma, yazma ve kaydırma hareketleri ise her zamankinden daha rahat.

Çok sağlam özellikler.

Kenarlara kadar uzanan göz alıcı Hep Açık ekranın tasarımında kullanılan inovasyonlar onu aynı zamanda olağanüstü dayanıklı hale getiriyor. Kalın ön kristali, sağlam geometrisi ve düz yüzeyi, ekranın çatlamaya dayanıklı olmasını sağlıyor.

İyiliğinizi isteyen inovasyonlar.

Sağlığınız hakkında ne kadar bilgi sahibi olursanız önlem alma imkanınız da o kadar fazla olur. Apple Watch Series 8’de bulunan gelişmiş sağlık sensörleri, sağlığınızla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmenize yardımcı oluyor.

Sıcaklık algılamayla tanışın.

Kendinize daha yakından bakın. Apple Watch Series 8, uyku sırasında vücut sıcaklığınızla ilgili doğru ölçümler yapan yeni ve inovatif bir sensöre sahip. Vücut sıcaklığınızdaki değişimler bazen egzersiz bazen de hastalık gibi sebeplerden kaynaklanabiliyor ve genel zindelik durumunuz hakkında bilgi veriyor.

Rüya gibi bir uygulama.

Uyku uygulaması sadece uykuda geçirdiğiniz süreyi takip etmekle kalmıyor, aynı zamanda REM, Yüzeysel veya Derin uyku evrelerinde ne kadar süreyle kaldığınızı ve uyku sırasında ne zaman uyanmış olabileceğinizi de size gösteriyor.

EKG çekin. Ne zaman isterseniz.

EKG uygulaması sayesinde Apple Watch Series 8 tek derivasyonlu bir elektrokardiyografininkine benzer EKG sonuçları sunabiliyor.

Kanınızdaki oksijen düzeyini ölçün. Nefes kesici, değil mi?

Apple Watch Series 8’deki olağanüstü sensör ve uygulama, dilediğiniz zaman kanınızdaki oksijen düzeyini ölçmenize olanak veriyor. Hatta isterseniz arka planda gece gündüz ölçüm yapabiliyorlar.

Karşınızda Trafik Kazası Algılama. Otomatik yardım yanınızda.

Şimdi Apple Watch Series 8, ciddi bir araba kazası geçirmeniz durumunda bunu algılayabiliyor. Bir kaza algılandığında Trafik Kazası Algılama özelliği sizi otomatik olarak acil servise bağlıyor, sevk personeline konumunuzu veriyor ve acil durum kişilerinize bildirim gönderiyor.2 Bu özellik, gelişmiş 3 eksenli bir jiroskobun ve bir akıllı saatteki en yüksek dinamik aralığa sahip yeni bir g kuvveti ivmeölçerinin birleşik gücünü kullanıyor. Ayrıca, ciddi bir çarpışma yaşayıp yaşamadığınızı algılamak için mikrofonu, barometreyi, GPS’i ve 1 milyon saatten fazla gerçek sürüş ve çarpışma verisiyle eğitilen gelişmiş bir sensör füzyonu algoritmasını kullanıyor.

Kendinizi aşmanın yepyeni yolları.

Yürüyün, yüzün, kürek çekin. Apple Watch’taki gelişmiş Antrenman uygulamasında her spor dalına uygun bir antrenman var. Üstelik yeni eklenen Antrenman Görünümleri özelliği sayesinde Kalp Atış Hızı Bölgeleri veya kişiselleştirilmiş aralıklı antrenmanlar gibi, gelişmiş daha çok sayıda ölçümü tek bakışta görebiliyorsunuz. Böylece motivasyonunuzu asla kaybetmiyorsunuz.

Dikkatinizden kaçmasın

spot_imgspot_img

En Çok Okunan Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img