CoverScreenOS, Galaxy Z Flip 3’ün kapak ekranının fonksiyonlarını arttırıyor

Samsung’un katlanabilir akıllı telefonlara verdiği önem her geçen yıl daha da artıyor. Galaxy Z Flip 3 ile Samsung, Z Flip’in kapak ekranının boyutunu ciddi anlamda arttırarak daha kullanılabilir olmasını sağlamaya çalıştı. Birçok widget ile genel kullanımı kolaylaştıran kapak ekranı, yine de birçok fonksiyonu gerçekleştiremiyor. Ancak bir geliştirici bu durumu düzeltmek istiyor.

CoverScreenOS, kapak ekranında uygulama kullanımına izin veriyor

Google Play Store’dan indirilen ve root gibi yöntemler gerektirmeyen CoverScreenOS, Galaxy Z Flip 3’ün kapak ekranını çok daha kullanışlı hale getirmeyi amaçlıyor. CoverScreenOS, mesajlara cevap verebilmeyi, daha çok widget seçeneklerini ve tam ekran uygulama kullanımına izin veriyor. Uygulama, şimdilik erken erişim sürecinde birçok hatayı içinde barındırıyor ancak geliştirici problemlerin üzerinde çalıştığını belirtiyor. Uygulama; bildirimlerinize erişim, diğer uygulamaların üzerinde görünmek için erişilebilirlik izni ve Google hesabınıza bağlanmayı istiyor.

Uygulama, erken erişim aşamasında ve birçok özelliği ücretli üyelik istiyor. Üyelik ise ayda 10 dolar veya hayat boyu erişim için 99 dolar karşılığında gerçekleştirilebiliyor. Uygulamanın demosunu, aşağıda görebilirsiniz.

Dikkatinizden kaçmasın

spot_imgspot_img

En Çok Okunan Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img