Elon, 250 bin kişinin Tesla’nın yeni Cybertruck’ını önceden sipariş ettiğini söyledi

Geçen hafta, James Dean’in ölümünden 64 yıl sonra yeni bir filmde oynayacağı haberi geldi. Magic City adlı bir yapım şirketi, Dean’in imajının haklarını merhum oyuncunun malikanesinden aldı ve CGI’nın mucizesi (veya terörü) sayesinde onu tekrar beyaz perdeye getirmeyi planlıyor. Şimdi, Dean, ya da Dean’in dijital olarak yeniden dirilen versiyonu ya da her neyse, Finding Jack adlı bir Vietnam Savaşı filminde, sesi canlı bir aktörün yer aldığı ikinci başrolü oynayacak.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, duyuru Hollywood çevresinde anında bir tepki dalgasına ilham verdi.

Chris Evans bunu “korkunç” ve “utanç verici” olarak nitelendirdi ve Elijah Wood basitçe “HAYIR” dedi. Ancak yoğun tepkinin en az bir kişiyi şaşırttığı ortaya çıktı: Magic City’den Finding Jack yönetmeni Anton Ernst.

Ernst, Hollywood Reporter’a yeni bir röportajda film hakkında “olumlu geri bildirimler” aldığını ve Dean malikanesinin “destekleyici” olduğunu ve bunun “tamamen yeni nesil sinemaseverlerin James Dean’den haberdar olmalarına” ilham vereceğini söyledi. O ezici olumsuzluğun geldiğini görmedi. Muhabir Başına:

Ernst, The Hollywood Reporter’a sosyal medyadaki eleştiriler hakkında konuştu ve ezici bir çoğunlukla olumsuz yorumlar yüzünden “üzgün olduğunu” ve “kafasının karıştığını” söyledi. “Gerçekten anlamıyoruz. Bunun bir pazarlama hilesi olmasını asla amaçlamadık” dedi.

Ayrıca Carrie Fisher’ın yeni Star Wars’daki görünümünü bu ölümünden sonra gelen CGI çalışmasının iyi yapılabileceği bir yol örneği olarak gündeme getirdi, görünüşe göre Fisher’ın mirasını zaten oynaması planlanan bir rolde onurlandırmak ve James Dean’i bazılarında yerle bir etmek arasındaki farkı gözden kaçırdı. ölümünden yarım yüzyıl sonra rastgele savaş filmi.Ayrıca Carrie Fisher’ın yeni Star Wars’daki görünümünü bu ölümünden sonra gelen CGI çalışmasının iyi yapılabileceği bir yol örneği olarak gündeme getirdi, görünüşe göre Fisher’ın mirasını zaten oynaması planlanan bir rolde onurlandırmak ve James Dean’i bazılarında yerle bir etmek arasındaki farkı gözden kaçırdı. ölümünden yarım yüzyıl sonra rastgele savaş filmi.

Ernst, Dean’i dijital olarak diriltmenin ölümden sonra oyuncu seçimi konusunda bir çizgiyi aşıp aşmadığını tartışırken, “Hayata geri dönen herkese – onlara saygı duymalısınız” dedi. Fisher’ın ölümünden sonra Star Wars serisindeki görünüşlerine dikkat çekerek, eğer oyuncu ölümünden sonra bir filmde yer almak istemediğini ifade etmişse ya da mirası ya da franchise mirası, oyuncu seçimi nedeniyle “bozulabilirse”, “dedi. bu bir çizgi olmalı.”

Ernst, “Bence çizgi şöyle olmalı … merhumun isteklerini her zaman yerine getirmeli ve onurlu ve haysiyet dolu bir şekilde hareket etmeye çalışmalısınız.” Dedi.

Yine, bu son derece farklıdır, çünkü Dean, ölümünden sonra bir filmde görünmek istemediğini asla söyleyemezdi çünkü, uh, bunun bir olasılık olduğunu nasıl düşünebilirdi ki – ama her neyse. Finding Jack, beğensek de beğenmesek de, 11 Kasım 2020’de beklenen bir sürümle üretime devam ediyor.

Dikkatinizden kaçmasın

spot_imgspot_img

En Çok Okunan Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img