Game of Thrones, House of the Dragon Başladı

House of the Dragon da geldi ve dizi dün gece HBO Max üzerinde çıkışını yaptı. “The Heirs of the Dragon” adı verilen ilk bölüm için IMDB puanı 9.0 seviyesinde yer alan dizi 10 farklı bölümden oluşacak.

HBO Max üzerinden yayınlanan House of the Dragon dizisinin ilk bölümü yayınlandı. “The Heirs of the Dragon” adı verilen ilk bölüm izleyicilerin beğenilerini topladı. IMDB puanı 9.0 seviyesinde yer alan dizi 10 farklı bölümden oluşacak.

BBC yazarı Stephen Kelly, HBO’nun büyük bütçeli “Game of Thrones”un ön dizisi “House of the Dragon”un “zengin, dokulu, keskin bir şekilde yazılmış ve iyi yönetilmiş bir eser” olduğunu ve orijinalinden daha karanlık ve daha sofistike olduğunu söylüyor.

HOUSE OF THE DRAGON KONUSU NE?

House of the Dragon dizisi, Game of Thrones serisinden 300 yıl önce yaşananları konu alıyor ve Targaryen iç savaşını (Ejderhaların Dansı) anlatıyor.

Serinin yazarı George R. R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı (A Song of Ice and Fire) kitap serisinden uyarlanan House of the Dragon, Targaryen ailesine odaklanacak.

Targaryanler’in Demir Taht’ı korumak için verdiği mücadeleler ve kendi aralarında savaşa girmeleriyle başlayan Ejderhaların Dansı kitabında işlenen olaylardan biri Game of Thrones hayranlarının beğenisine sunulacak.

House of the Dragon oyuncuları:

Matt Smith (Daemon Targaryen)

Emma D’Arcy (Rhaenyra Targaryen)

Paddy Considine (Viserys Targaryen)

Rhys Ifans (Otto Hightower)

Dikkatinizden kaçmasın

spot_imgspot_img

En Çok Okunan Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img