Güney Kore Devi İFA’da Yerini Alacak

Almanya’nın Berlin ilçesinde düzenlenecek olan İFA 2022 Fuarında Samsung’da yerini alacak. Fuar’da büyük bir role sahşp olan firma fuarda son teknolojik aletlerini tanıtacak. Samsung Electronics Dijital Cihazlar Başkanı Jae Seung Lee, paylaştığı yazıda Samsung’un  IFA’daki ürünlerde sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği konusunun üzerinde durduğunu söyledi.

Berlin İFA Fuarında yerini alacak olan Samsung Fuarda enerji verimliliğine ve sürdürülebilirliğe önem vererek yeni ev aletlerini sergileyecek. Samsung’un uygulayacağı iki adımda ürünlerde ilk önce enerji verimliliğine önem vermektedir. Şirket ürünlerine wifi desteği vererek teknolojik alanda desteklemeyi düşünüyor. Şirket Bespoke Home isimi altındaki tüm ev aletlerine wifi teknolojisi destekleyecek. Wifi eklentisi ile beraber ürünleri SmartThings platformuna ekleyecek.

Şirketin ikinci adımında ise sürdürülebilirliğe önem veriyor. Şirket ev aletlerinde çevre kirliliğine önem veriyor. apılan haberlere göre Samsung, kimyasal kirliliğe karşı teknolojik ürünler üreten Patagonia şirketi ile bu konuda anlaşmak üzere. Enerji tasarrufu ve verimliliğinde bir numara olmak için üçüncü adım ise kendi enerjisini üretebilen ve karbon salınımını düşürebilen ürünler üretmek. Özellikle ikinci adımda bahsettiğimiz gibi burada ortak şirketler büyük rol oynuyor. Samsung,  Qcells ve SMA firmalarıyla ile ortaklaşa gerçekleşecek sürdürülebilir bir gelecek vizyonunu gerçeğe dönüştürmek için çevre üzerindeki olumsuz etkiyi azaltabilecek çeşitli karbon projeleri yürütmeyi amaçlıyor.

Dikkatinizden kaçmasın

spot_imgspot_img

En Çok Okunan Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img