Hakkımızda

Teknoloji Danışmanı, 2021 yılında Yiğit holding tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji, bilim, uygulama ve oyun haberlerini, herkesin anlayacağı bir dil ile kullanıcılarına sunar.İlk amacı teknolojik ürünler, bilim alanındaki gelişmeler, hayatımızın büyük bir kısmını kaplayan uygulamalar ve oyunlar hakkında samimi ve yalın bir sunum anlayışı ile video incelemeleri yapar, sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir. İkinci amaç olarak, gelişen Dünya üzerinde kullanıcılarına uzaktan, kendi ilgilerine uygun bir şekilde haber yazarlığı ve köşe yazarlığı kariyerini kazandırmayı amaçlar.

Teknoloji Danışmanı, tarafsız bir teknoloji haber portalı olup, içeriklerini kendi yazar kadrosunun yanında gerçek haber yazarlığı ile ilgilenen kullanıcıları ile birlikte üretmektedir.Yazar olmak isteyen kullanıcılarına Yiğit Holding tarafından belirlenen ücret karşılığıda, ilgi duydukları makaleler, video içerikleri ve bu alanda içerikler üreterek, büyük kitlelere ulaşabilicekleri bir ortam oluşturmayı ve bu ürettikleri içerikler üzerinden para kazandırmayı hedefleyen bir portal olmayı hedefler. Bunun yanı sıra doğru haber okumak için Teknoloji Danışmanını seçen kullanıcılarına, ilgi duyduğu teknoloji alanında makaleler ve videolar ile güncel içerikleri onlara ücretsiz olarak sunmaktadır.

Teknoloji Danışmanı ekibi ile iletişime geçmek için info@wmw.com.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz. Daha detaylı ulaşım bilgileri için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.