HUAWEI WATCH GT 3 Pro’dan Duyulmayan Özellikler

Ünlü marka telefon ve tablet satımından sonra piyasaya sürdüğü akıllı saatler ile de kullanıcılar tarafından rağbet görüyor.

Ülü telefon markası huawei çıkarmış olduğu akıllı saat watch gt 3’ün bilinmeyen özellikleri duyuldu. bu özellikler “yürüyüşe çıktığınızda ve her 5 dakikada bir kalp atış hızınızı veya egzersiz sırasında ne kadar kalori yaktığınızı kontrol ediyor. Geliştirilmiş pil mimarisi, Titanium Edition’da 14 güne kadar ve Ceramic Edition’da 7 güne kadar pil ömrü sunuyor. Huawei’nin en yeni akıllı saati Watch GT 3 Pro, hızlı ve kullanışlı kablosuz şarjı destekler. Saati tam gün kullanım için şarj etmek yalnızca 10 dakika sürer, böylece şarj süresi gündeminizi etkilemez. Kablosuz şarj, saati birkaç dakikalığına şarj istasyonuna yerleştirmeniz yeterli olacaktır.

İster bisiklet sürerek, ister kumsalda serinleyerek tüm gününüzü geçirin, saatin ekranı her zaman okunabilir ve net olacaktır. Huawei’nin ilk tuzlu suya dayanıklı cihazı olduğu için güneş altında sıcakladığınızda bileğinizdeki saatle denize veya havuza atlayabilirsiniz. Ancak yüksek çözünürlüklü AMOLED ekran, gece saatlerinde de kullanışlı olacaktır. Yıldızları izleyerek dinlendirici bir akşam geçirmek isterseniz, doğru saat kadranını ayarlayarak mevcut ayın evresi ve hatta dünya ile ay arasındaki mesafe hakkında bilgi alabilirsiniz. Her şey ekranda net bir şekilde görüntülenecektir. HUAWEI Watch GT 3 Pro’nun ekranı safir camdan yapıldığı ve bu nedenle çok dayanıklı olduğu için, plaj kumundan veya ormanda hızlı bisiklet sürüşünden kaynaklanan olası çizikler veya aşınmalar konusunda geliştirildi.

HUAWEI Watch GT 3 Pro Serisi bağımsız olarak çalışabilir, ancak çoğu durumda bir akıllı telefon ile eşleştirilecektir. Akıllı saat, Android veya iOS işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlarla kolayca senkronize edilebilir.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro 46mm deri ve kauçuk kayışlı versiyonları 5.499 TL, titanyum modeli ise 7.499 TL, 43mm deri kayışlı versiyon 6.499 TL, seramik versiyon 8.499 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatlarıyla Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor.

Dikkatinizden kaçmasın

spot_imgspot_img

En Çok Okunan Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img