Realme Buds T100 Duyuruldu

Realme Buds T100, 28 saatlik müzik çalma süresi ve düşük fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kablosuz kulaklık tanıtıldı.

Realme Buds T100 başlangıçta iki renk seçeneği ile geliyor. Bunlardan ilki siyah (içi sarılı) ve beyaz. Jazz Blue ve Rock Red ise ileriki dönemde sunulacak. Realme Buds T100’ün fiyatı ise 18 dolar ve satışlar 24 Ağustos’ta gerçekleştirilecek.

Realme Buds T100 Özellikleri

Realme Buds T100

Realme Buds T100, sesi biraz daha “kararlı ve etkileyici” hale getirmesi gereken 10 mm’lik dinamik bir bas sürücüsüne sahip. Daha derin bas için bir PEEK+TPU Kompozit Diyafram da mevcut. Bununla birlikte Realme Link uygulamasını kullanarak üç farklı EQ ön ayarı da yapabiliyorsunuz. Her iki kulaklığa uzun süre basılarak etkinleştirilen Oyun Modu, gecikmeyi 88 ms civarına indirecek.

Bağlantı hızı, yalnızca hızlı ve kararlı eşleştirme değil, aynı zamanda sıkışma önleme özellikleri ve daha düşük güç tüketimi ile gelen Bluetooth 5.3 sayesinde sabit kalacak. Her iki kulaklık da sesi almak için kendi mikrofonuna sahip ve Realme Buds T100’de AI ENC Gürültü Önleme özelliği de mevcut. Bu, telefon görüşmeleri sırasında sesi daha net hale getirmek için çevreleyen sesi öğrenen ve izole eden bir özellik.

Sesi 97 dB’den 102 dB’ye yükselten ve kulağa etkileyici gelen ancak genel ses performansını etkileyecek olan bir “Ses İyileştirici” de kulaklık donanımda yer alacak. Realme, her kulaklığın 6 saat şarkı çalabileceğini, bu sürenin kutu ile birlikte 28 saat müzik dinleme sağladığını açıkladı. 40 mAh Pil kapasitesine sahip olduğu biliniyor.

Realme Buds T100’ün fiyatı ise sadece 18 dolar olarak açıklandı. İlk satış 24 Ağustos’ta Realme.com, Flipkart, Amazon ve yerel mağazalarda başlayacak.

Dikkatinizden kaçmasın

spot_imgspot_img

En Çok Okunan Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img