Starfield yapım sürecinden ekran görüntüleri sızdırıldı

Uzun süredir yapım sürecinde olan Starfield için oyunun 2018 sürümünden yeni ekran görüntüleri gelmeye devam ediyor.

Yıldız Sahası ismi ile yapımcı günlüğü videolarına devam eden Starfield ekran görüntüleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bethesda’nın ilk olarak E3 2018 fuarında duyurduğu Starfield‘ın bu yıl sonunda piyasaya çıkması bekleniyor. Bethesda’nın The Elder Scrolls 6 ile birlikte en önemli kozu diyebileceğimiz Starfield, daha önce olduğu gibi sızdırılan yeni ekran görüntüleri ile bir kez daha gündeme geldi. Starfield için daha önce de oyunun 2018, yani erken yapım sürecine dair bazı oynanış görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Starfield yapım sürecinden ekran görüntüleri sızdırıldı

Xbox ve PC platformlarına özel olarak geliştirilen Starfield, bildiğiniz gibi çıktığı gibi Game Pass sistemine eklenecek olması da oyunun en büyük avantajlarından birisi. Oyunun sızdırılan yeni ekran görüntülerine baktığımızda iç mekan dışında bir dış mekan görselini de görüyoruz. Tabi karakterimiz ve oyunun arayüzü yerleşimi de en azından o zamanki geliştirme sürecine göre bu ekran görüntülerine yansımış. Arayüz kısmında sol kısmı çözmek biraz zor olsa da sağ tarafta klasik olarak can barı, dayanıklılık barı ve silah göstergesi dikkat çekiyor.

Sızdırılan bu ekran görüntülerinin oyunun 2018 dönemine ait olduğunun altını çizelim. Yani hem görsel anlamda hem de arayüz bakımından çok büyük değişikliklere imza atılmış olabileceğini söyleyebiliriz. 

Dikkatinizden kaçmasın

spot_imgspot_img

En Çok Okunan Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img