The Witcher hayranları mutlu: Üçüncü sezon için beklenen haber geldi

The Witcher üçüncü sezonundan sevindiren haber geldi. Son ortaya çıkan bilgilere göre yeni sezonun çekimleri başladı

Netflix’in Polonyalı ünlü yazar Andrzej Sapkowski‘nin kaleminden çıkan ve The Witcher serisinin orijinal hikayesini ele alan yapımı The Witcher ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Dizinin merakla beklenen yeni sezonuyla ilgili kısa süre önce sevindiren bir haber geldi.

Netflix’in sevilen yapımlarından The Witcher dizisinin yapımcısı ve başrol oyuncuları ile ikinci sezon hakkında röportaj yaptık.

The Witcher üçüncü sezon çekimleri başladı

Uzun bir bekleyişin ardından dizinin üçüncü sezonundan sevindiren haber geldi. Son ortaya çıkan bilgilere göre yeni sezonun çekimleri 31 Mart 2022 itibariyle başladı. Hatırlanacağı üzere bir süre önce başrol oyuncularından Henry Cavill ve Freya Allan’ın Slovenya / İtalya sınırında yer alan Laghi di Fusine gölüne gittikleri ortaya çıkmıştı. Burada yeni sezonun ilk çekimlerinin gerçekleştiği ve iki ya da üç gün sürdüğü ifade edilmişti.

Dizinin üçüncü sezonunun yayın tarihi henüz belli değil. Ancak ilk iki sezon arasında neredeyse bir yılın olması, üçüncü sezon için de aynı yolun izleneceğini düşündürüyor. Bu nedenle üçüncü sezonun çekimlerinin önümüzdeki aylarda bitmesi ve kasım ya da aralık ayında Netflix abonelerinin beğenisine sunulmasını bekliyoruz.

Bunun dışında ikinci sezonun yayınlanmasının ardından açıklamalarda bulunan dizinin baş yapımcısı ve sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich, üçüncü sezonun senaryo aşamasını bitirdiklerini ifade etmişti. Aynı zamanda üçüncü sezonun şimdiye kadarki en büyük sezon olacağını iddia etmişti. Tabii bu noktada asıl karar izleyicilerin olacak. 

Dikkatinizden kaçmasın

spot_imgspot_img

En Çok Okunan Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img