Ünlü ekonomiste göre Bitcoin 30 bin dolara düşebilir

Kripto para piyasaları son birkaç gündür oldukça zor zamanlardan geçiyor. Son olarak Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Bitcoin’in (BTC) başta olmak üzere düşüş yaşayan kripto piyasası hakkında Twitter üzerinde yorumda bulundu.

Peter Schiff’e Göre Bitcoin 30.000 Dolara Düşebilir

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, en büyük altın yatırımcıları arasında yer alırken, Bitcoin (BTC) eleştirileri ile de yakından takip ediliyor. Yaşanan bu son düşüş ile birlikte Bitcoin’in şu ana kadar oldukça sakin bir şekilde düştüğünü belirten Schiff, yakın zamanda Bitcoin’in 30.000 doların altında fiyatlanmasını beklediğini belirtti.

Diğer taraftan Bitcoin’deki (BTC) bu düşüş, Bitcoin’e odaklı şirketleri de oldukça etkilemiş durumda. Öyle ki en büyük BTC yatırımına sahip şirket ünvanına sahip MicroStrategy, hisselerinde yüzde 3 düşüş kaydetti. Ek olarak Twitter’ın eski CEO’su Jack Dorsey’nin Block şirketi ise hisselerinde yüzde 0,44 düşüş yaşadı. 

Bitcoin fiyatı ne kadar?

Son olarak Bitcoin’in (BTC) CoinMarketCap verilerine göre son 2 gün içerisinde yüzde 14 değer kaybederek 35.000 dolar seviyesine gerilediğini belirtelim.

Dikkatinizden kaçmasın

spot_imgspot_img

En Çok Okunan Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img