Xiaomi’den Akıllı Gözlük’te Yenilik

Xiaomi yeni çıkardığı Mijia Gözlüğü ile kullanıcılarına yeni olanaklar sağlayacağını belirtti. Mijia Gözlük piyasaya sürülen akıllı gözlüklerden ziyade donanım ve özellik bakımından üstün gözüküyor.

Xiaomi’nin yeni çıkardığı Mijia Gözlüğünün özelliklerine bakıldığında 50 megapiksellik dört yuvalı dördü bir arada geniş açılı kamera ve bölünmüş optik görüntü sabitleme (OIS) özelliğine sahip 8 megapiksel periskop telefoto kameraya sahip olduğu ve gözlüklerin yaklaşık 100g ağırlığında olduğu söyleniyor. Rapora göre Mijia gözlükleri 5x optik zoom ve 15x hibrit zoom sunuyor.

SparrowNews tarafından hazırlanan bir rapora göre, Xiaomi Mijia Gözlük Kamerası 2.699 CNY (yaklaşık 400 dolar ) olarak fiyatlandırıldı. Kalabalık toplama dönemi için, gözlük kamerasının 2.499 CNY (yaklaşık 375 dola.) karşılığında satışa sunulacağı bildiriliyor. Mijia Gözlüklerinin İngilizce ve Çince arasında çeviri yapabildiği bildiriliyor. Gelecekte OTA güncellemeleriyle daha fazla özelliğin geleceği de söylentiler arasında.

Dikkatinizden kaçmasın

spot_imgspot_img

En Çok Okunan Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img